"Қауіпсіз мектеп автобусы" республикалық акциясы аясында жол қозғалысы қауіпсіздігін насихаттау мақсатында Жол қозғалысы ережелері бойынша сынып сағаттары өткізілді.
Возможно, это изображение (ребенок, сидит, стоит, в помещении и текст «100 nFourok правила движения, все без исключения, знать должны зверюшки: барсуки ихрюшки, понит тигрята, вам, ребята, тоже все все надо надо знать.»)  Возможно, это изображение (6 человек, ребенок, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (ребенок и стоит)  Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

"Қауіпсіз мектеп автобусы" республикалық акциясы аясында жол қозғалысы қауіпсіздігін насихаттау және балалардың жол жарақатының алдын алу мақсатында ақпарат фракциясы жаяу жүргіншілерге арналған жадынамалар мен көрнекі материалдарды әзірледі, олар мектеп сайтында "Қауіпсіз мектеп автобусы"айдарында орналастырылған.
Возможно, это изображение (текст)  Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (книга и текст «He обходи стоящий автомобиль -это опасно. подожди пока он отъедет ожидая транспорт, стойте только на посадочных площадках или обочине»)

Қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаманың маңыздылығын 4 "Б" сынып оқушылары өз суреттерінде көрсетті.
Нет описания фото.

"Қауіпсіз мектеп автобусы" акциясы аясында мектепте жол қозғалысы ережелері бойынша сынып сағаттары өтті

Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и в помещении)  Возможно, это изображение (1 человек, сидит и в помещении)
Возможно, это изображение (ребенок, стоит, сидит и в помещении)

Петропавл қаласында "Мектепке жол"республикалық акциясы жалғасуда.
Акцияның мақсаты-аз қамтылған, көп балалы, тұрмысы нашар отбасылардан шыққан балаларға, жетім балаларға, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға әлеуметтік көмек көрсету.
Балаларға мектепке дайындалуға көмек көрсеткісі келетіндер "26 мектеп-балабақша" КММ-не хабарласа алады.

"Мектепке жол" жалпыреспубликалық акциясын өткізу бойынша іс-шаралар жоспарына сәйкес мектеп фойесінде тақырыптық стенд рәсімделді.
#Дорога_в_школу
#Мой_выбор_помощь_детям

"№26 мектеп - балабақша" КММ-нің ата-аналары, педагогтары мен оқушылары "Мектепке жол"жалпыреспубликалық акциясына қатысуда.
#Дорога_в_школу
#Мой_выбор_помощь_детям