Гальчукова Лариса Васильевна
«Петропавл қаласы әкімдігінің білім бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
«№26 мектеп - балабақша» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, әдіскер Киселева Татьяна Андреевна
Мини – центр КГУ «Школа-детский сад №26»

"№26 мектеп-балабақша" КММ жанындағы шағын орталық 2010 жылы балаларды мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту үшін ашылды.

Шағын орталықтың жобалық қуаты-146 бала. Орталықта 146 орындық 6 топ (мемлекеттік және орыс тілдерінде) жұмыс істейді. Шағын орталықтың бөлмесі санитарлық-гигиеналық және эстетикалық талаптарға сай жасалған. Топтық бөлмелер жайлы. Әр жастағы балалардың құрамын ескере отырып, оған сай жиһазбен жабдықталған. Тамақтандыруды ұйымдастыру үшін асхана, мектеп аумағында балалардың серуендеуіне арналған шағын алаң бар. Онда түрлі ойындар, спорттық жаттығулар өткізуге болады.

Шағын орталықта 18 педагог жұмыс істейді: оның ішінде педагог-сарапшы - 6, педагог-модератор - 4, бірінші санатты - 3, екінші санатты - 2, санатсыз - 3 педагог.

Топтың сипаттамасы

Шағын орталықта әртүрлі жастағы 6 топ жұмыс істейді:
- Мемлекеттік тілде оқытылатын дайындық тобы - 25 бала;
- Мемлекеттік тілде оқытылатын ересек тобы - 25 бала;
- Мемлекеттік тілде оқытылатын орта топ - 21 бала;
- Орыс тілінде оқытылатын дайындық тобы - 25 бала.
- Орыс тілінде оқытылатын ересек тобы - 25 бала.
- Орыс тілінде оқытылатын және тәрбиелейтін орта топ - 25 бала.